Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VE ČTVRTEK 24.11.2022 V ROŽNOVĚ OPĚT PROBĚHLA AKCE TÝDEN HOKEJE

25.11.2022 | Bohumil Zahradník

Za krásného podzimního dne se ve čtvrtek 24. 11. 2022 uskutečnila na zimním stadionu v Rožnově pod Radhoštěm již 11.celostátní sportovní akce s názvem Týden hokeje.

Tuto skvělou příležitost, vyzkoušet si, jaké by to bylo být hokejistou si nenechalo ujít 14 dětí, z toho 1 dítě, které již bylo registrováno na předchozích akcích.

Pro děti byl připraven bohatý doprovodný program na ledě i mimo něj, kde si na několika stanovištích vyzkoušely honičku s trenérem ve vytyčeném prostoru, kotouly a válení sudů na žíněnce, házení na koš a střelbu tenisákem na branku.

Rodiče mezitím zhlédli zajímavou video prezentaci, ve které jim byl představen lední hokej. Byli také seznámeni s aktivitami, které pořádáme pro děti v klubu např. soustředění ve Švédsku, přátelské utkání proti zahraničním týmům a podobně. Dále měli možnost prohlédnout si součástí výstroje, které děti při hokeji využívají. Na závěr prezentace byly rodičům zodpovězeny všechny jejich otázky.

Děti poté navštívily šatny nejmenších hokejistů, kde si prohlédly a vyzkoušely hokejovou výzbroj a výstroj a za pomoci organizátorů se převlékly a šly na led.

Během programu byl na ledové ploše prezentován trénink kategorie 2 a 3. třídy pod vedením hlavního trenéra Martina Koryčanského.

Na ledové ploše pro ně bylo připraveno několik stanovišť. Začátek programu byl věnován abecedě a základů bruslení. Poté měly děti možnost vyzkoušet si různá stanoviště, a to například sbírání a vybíjení trenéra pěnovými balóny, střelba na bránu, házení do basketbalového koše, honička s pěnovým obuškem, sbírání tenisáků a závody v tlačení kuželek. Na všech stanovištích si děti za pomoci asistentů a trenérů ověřily a zdokonalovaly své bruslařské umění a dovednosti.

Kamil Valentík

šéftrenér mládeže HC Rožnov

 
Utkání
Muži | Sobota 11.02.2023
HC Studénka - HC Rožnov
5:4 (3:1,1:0,1:3)
 
Dorost | Úterý 21.03.2023
HC Studénka - HC Černí vlci
4:7 (2:1, 0:3, 2:3)
 
Starší žáci | Čtvrtek 16.03.2023
HC Černí vlci Rožnov - HC Vítkovice Steel
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
 
Mladší žáci | Úterý 14.03.2023
VHK Vsetím - HC Černí vlci Rožnov
10:9 (3:4, 4:3, 3:2)
 
 
© eSports s.r.o. & HC Rožnov pod Radhoštěm - Email: info@hcroznov.com RSS