Týdenní přehled utkání mládeže

Předposlední březnový víkend nám přinesl k vidění dvě utkání dorostenců a jedno venkovní utkání starších žáků.

DOROST

V pátek se na venkovní utkání vydali dorostenci do Brumova – Bylnice. S tímto soupeřem od začátku sezóny sehráli celkem čtyři utkání a v pátek to bylo páté utkání a zároveň poslední. Ve 2.minutě utkání otevřel skóre Ondřej Marejka za asistence Davida Kyjanky a vlci šli do vedení. V 8.minutě vlci odskočili na dvoubrankový rozdíl díky Jakubu Václavíkovi za asistence Viktora Poruby. Hráči z Brumova se podařilo vstřelit první branku v 17. minutě. Za pouhých sedmnáct vteřin se radovali opět černí vlci, když třetí branku v tomto utkání trefil Jakub Václavík za asistence Ondřeje Marejky. Do konce třetiny se ještě jednou prosadili domácí i hosté, a to Ondřej Marejka za asistence Kryštofa Knápka. Po první třetině vedli vlci 4:2 nad Brumovem. Ve druhé třetině se dokázali naši dorostenci prosadit hned čtyřikrát, a to prvním gólem V. Němec za asistence O. Marejky a L. Kuchaře, druhý gól padl z hole A. Prokeše za asistence D. Kyjanky, o třetí gól se postaral O. Marejka za asistence V. Němce a A. Prokeše, a poslední čtvrtý gól dal J. Václavík za asistence V. Poruby a D. Kyjanky. Domácím se podařilo skórovat pouze jednou. Třetí třetina byla před námi a vlci vedli rozdílem pěti branek. V poslední třetině byly vidět dva góly hostů. Čtvrtou brankou se trefil O. Marejka za asistence L. Kuchaře. Desátou a zároveň poslední branku v tomto utkání se trefil S. Chalupa za asistence F. Bílka. Černí vlci v tomto utkání jasně porazili Brumov – Bylnici.

HC BRUMOV-BYLNICE – HC ČERNÍ VLCI 3:10 (2:4, 1:4, 0:2)

Branky a nahrávky: 17. Lysák, 20. Lysák, 31. Kristín (Heča) – 2. Marejka (Kyjanka), 8. Václavík (Poruba), 18. Václavík (Marejka), 20. Marejka (Knápek), 22. Němec (Marejka, Kuchař), 31. Prokeš (Kyjanka), 34. Marejka (Němec, Prokeš), 35. Václavík (Poruba, Kyjanka), 46. Marejka (Kuchař), 46. Chalupa (Bílek)

HC Brumov-Bylnice: J. Kolínek (T. Bublák) — L. Kroupa, D. Kundrata — V. Goňa, M. Kaiser, D. Matějík, T. Ovesný, Š. Holba, M. Heča, A. Lysák, J. Hlavička, M. Kristín

HC Černí Vlci: P. Dvořák (M. Jadrníček) — F. Bílek, D. Kyjanka, L. Kuchař, O. Vik — A. Prokeš, S. Chalupa, O. Marejka, J. Václavík, L. Kysela, V. Poruba, K. Knápek, V. Němec

Rozhodčí: Petr Blaha — Roman Šimoník, Filip Ondruš

Diváci: 37

Hattrick v tomto utkání si připsal hráč Ondřej Marejka.

Hattrick v tomto utkání si připsal hráč Jakub Václavík.

V neděli sehráli dorostenci poslední domácí utkání v této sezoně proti Kroměříži. V prvních dvou minutách se dokázali hned dvakrát prosadit naši dorostenci a ujali se tak vedení v úvodu. Kroměříži se podařilo vyrovnat a nejen to, do konce třetiny vedli o dva góly. Ve druhé třetině se jim nepodařilo do sítě hostů dostat puk. Hostům se však dařilo a svůj náskok navýšili o čtyři branky. Do třetí třetiny domácí vstupovali za stavu 6:2 pro hosty. Černí vlci bojovali a snažili se o snížení. Sice se dokázali prosadit a vstřelit branku hostům, ale hosté na to odpověděli sedmou brankou. Na konci utkání Černí vlci vstřelili poslední branku v tomto utkání. Předposlední zápas vyhráli hosté a odvezli si body do Kroměříže.

HC ČERNÍ VLCI – HK KROMĚŘÍŽ 4:7 (2:4, 0:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 1. Kuchař (Chalupa, Prokeš), 2. Prokeš (Jalůvka), 43. Marejka (Prokeš), 59. Kysela (Němec, Prokeš) – 6. Zakravač (Dopita), 13. Pochylý (Zakravač, Žaroský), 16. Králík (Chytil), 17. Žaroský, 30. Dopita (Pochylý), 36. Havlík (Pochylý), 53. Mikulka (Pochylý, Žaroský)

HC Černí Vlci: M. Jadrníček (P. Dvořák) — F. Bílek, D. Kyjanka, L. Kuchař, O. Vik — M. Ošmera, A. Prokeš, S. Chalupa, V. Němec, O. Marejka, J. Václavík, L. Kysela, V. Poruba, J. Jalůvka, K. Knápek

HK Kroměříž: D. Hůzl (A. Stratil) — T. Chytil, T. Kovář, J. Hošek, T. Mikulka, M. Dopita — D. Havlík, M. Králík, J. Židlík, J. Mozga, L. Apolenář, M. Pochylý, V. Zakravač, M. Žaroský

Rozhodčí: Daniel Horák — Maksymilian Kojda, Radim Koziel

Diváci: 77

Poslední utkání v této sezoně sehrají dorostenci v Uherském Hradišti 29.3. v 11:15.

STARŠÍ ŽÁCI

Na poslední venkovní utkání se starší žáci vydali do Havířova. S tímto soupeřem se potkali na ledě dvakrát. V první třetině tohoto utkání se diváci nedočkali gólu ani na jedné straně. Ve druhé třetině soupeř využil přesilovku a první brankou se domácí dostali do vedení. Černým vlkům se nepovedlo vyrovnat. Za to hosté se dokázali prosadit a odskočili vlkům o dvě branky. Do třetí třetiny naši hráči vstupovali za stavu 2:0 pro Havířov. První branku ve 44. minutě za černé vlky vstřelil hráč Tomáš Koláček za asistence Josefa Modláka. Druhou branku ve 46. minutě se prosadil hráč Robert Cichovský a bylo vyrovnáno. V 51. minutě šli rožnovští hráči do vedení, svou střelou do sítě domácích se trefil Robert Cichovský. Do dvoubrankového vedení se dostali v 57. minutě po střele Martina Hajdy za asistence Jakuba Devery a Matěje Pavláta. Minutu před koncem vyloučili našeho hráče a domácí šli do šesti. Ve hře 6 proti 4 se podařilo Havířovu stáhnout dvoubrankový rozdíl. Do konce utkání zbývalo 26 vteřin a vlci už soupeře k ničemu nepustili a své předposlední utkání starší žáci vyhráli.

AZ HAVÍŘOV – HC ČERNÍ VLCI 3:4 (0:0, 2:0, 1:4)

Branky a nahrávky: 25. Lhotský (Jung), 32. Zapletal (Daneček), 60. Ferko – 44. Koláček (Modlák), 46. Cichovský, 51. Cichovský, 57. Hajda (Devera, Pavlát)

AZ Havířov: J. Švec (V. Kolkop) — T. Stančík, T. Antoš, V. Jakubec, D. Jung, K. Kostelecký — D. Zapletal, J. Lhotský, D. Kaleta, R. Ferko, F. Vodička, P. Bukvic, D. Sentiván, S. Daneček

HC Černí Vlci: J. Goláň (M. Hnilica) — P. Vanduch, J. Modlák, T. Koláček, B. Modláková, M. Dobiáš — M. Štamposký, J. Šena, R. Cichovský, M. Pavlát, J. Pavelka, J. Devera, B. Polášek, D. Bártek, M. Hajda, J. Křenek

Rozhodčí: Ladislav Opravil — Vojtěch Vild, Matěj Kubeczka

Diváci: 20

Poslední utkání budou hrát v pátek 29.3. doma proti Novému Jičínu v 11:45.


Další zprávy

Puky pomáhají Kaufland

V termínu od 13.9. - 24.10. probíhala v prodejnách Kauflandu soutěž pro podporu hokejové mládeže.

Smutná zpráva pro náš klub

Do hokejového nebe odešel náš bývalý prezident klubu Ivan Soška. Prezidentem klubu byl od roku 2005 - 2012.

ZÁPASY

  • Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje • 10. 2. 2024 FRMB - RPR 8:3
  • Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje • 18. 2. 2024 RPR - UNI 5:8
  • Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje • 24. 2. 2024 UNI - RPR 4:3p
  • Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje • 28. 2. 2024 RPR - UNI 2:6