Týdenní přehled utkání mládeže

První únorový víkend je za námi. Přinesl nám zápasy dorostenců, a to proti Uherskému Hradišti a Beranům. Starší žáky čekali soupeři z Uničova a Poruby. Mladší žáci hráli proti Prostějovu. Jak tato utkání dopadla, si můžete přečíst níže.

DOROSTENCI

Na kopřivnickém ledě tento pátek hostili dorostenci Uherské Hradiště. Utkání s tímto soupeřem bylo vyrovnané. V první třetině se dokázali střelecky prosadit Černí vlci a to hned dvěma góly. Hráči Uherského Hradiště na to nedokázali odpovědět, a tak se utkání přesunulo do další třetiny. V této třetině jsme neviděli žádný gól. Do třetí třetiny se vstupovalo za stavu 2:0 pro domácí. I v této třetině se střelecky vedlo lépe domácím, kteří si připsali ještě dvě krásné branky. Důležité body zůstaly doma.

HC ČERNÍ VLCI – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ 4:0 (2.0, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 16. Chalupa (Kysela, Vik), 17. Václavík, 42. Marejka (Hudeček), 50. Hudeček (Bílek)

HC Černí Vlci: M. Jadrníček (M. Žáček) — F. Bílek, D. Kyjanka, L. Kuchař, O. Vik, V. Němec — J. Václavík, K. Knápek, M. Ošmera, O. Hudeček, A. Prokeš, S. Chalupa, O. Kubáň, O. Marejka, L. Kysela, J. Jalůvka

HC Uherské Hradiště: V. Varmuža (S. Kokoruďa) — M. Řimák, L. Stehlík, M. Sladký, D. Pochylý, J. Kusník, Š. Bouček, A. Kmeť — V. Majíček, M. Kovář, T. Fojtík, D. Pečeňa, M. Fikes, F. Šupka, A. Dostalík, M. Šmíd, D. Synek, A. Surý

Rozhodčí: Jakub Gebauer — David Valášek, Maksymilian Kojda

Diváci: 118

V neděli se dorostenci vydali do Zlína na poslední utkání v základní části. V tomto utkání se dařilo Beranům, kteří za záda našeho gólmana dokázali dostat puk hned třikrát v prvních 9 minutách tohoto utkání. Po prvním dějství byl stav utkání 3:0. V druhém dějství Berani pokračovali v dobře rozehrané hře a dokázali se střelecky prosadit ještě dvakrát. Hostům se podařilo ke konci ještě vstřelit první branku tohoto utkání. Do posledního dějství vstoupili lépe Černí vlci, kterým se podařilo snížit na dvoubrankový rozdíl. Berani však na to odpověděli před koncem utkání a dokázali si tříbrankový rozdíl udržet do závěrečného hvizdu. I po prohře si dokázali vlci udržet v tabulce 5.místo. Po rozlosování Vás budeme informovat o dalších zápasech.

BERANI ZLÍN B – HC ČERNÍ VLCI 6:3 (3:0, 2:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 5. Páže (Vaněk, Bečka), 8. Vaněk (Dubrava), 9. Pravda (Běták), 32. Páže (Pravda, Mišurec), 35. Vaněk (Dubrava, Bečka), 56. Vaněk (Běták) – 38. Kuchař, 42. Prokeš (Marejka), 49. Marejka (Bílek, Prokeš)

Berani Zlín: T. Kaděra — D. Janošek, Š. Grebeníček, P. Mišurec, M. Šiška — P. Vaněk, T. Páže, K. Dubrava, D. Běták, L. Plšek, V. Kaděra, V. Pravda, R. Bečka

HC Černí Vlci: M. Žáček (M. Jadrníček) — F. Bílek, D. Kyjanka, L. Kuchař, O. Vik, V. Němec — J. Václavík, K. Knápek, M. Ošmera, O. Hudeček, A. Prokeš, S. Chalupa, O. Kubáň, O. Marejka, L. Kysela, J. Jalůvka

Rozhodčí: Marek Šiška — Petr Dětský, Lukáš Odstrčilík

Diváci: 25

STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci si tuto sobotu zahráli doma proti Uničovu. S tímto soupeřem se potkali už počtvrté v této sezóně. Vždy z utkání vyšli vítězně. Jak to dopadlo tentokrát? V první třetině bylo utkání vyrovnané, domácí měli více střel na bránu soupeře, ale nedokázali přelstít gólmana Uničova. Z šatny do druhé třetiny nastupovaly oba týmy za nerozhodného stavu 0:0. V této třetině jsme mohli vidět tři góly, domácím se podařilo prostřelit uničovskou zeď. Do poslední třetiny vlci nastupovali do přesilovky, kterou dokázali proměnit a zvýšit tak svůj brankový rozdíl. Celkem do konce padlo ještě 6 branek, a to čtyři do sítě hostů a dvě do naší branky. Z tohoto utkání vyšli vlci opět vítězně.

HC ČERNÍ VLCI – HC UNIČOV 8:2 (0:0, 3:0, 5:2)

Branky a nahrávky: 25. Pavlát, 30. Cichovský, 36. Nohál (Modláková), 41. Polášek (Vanduch), 45. Cichovský, 45. Vanduch, 46. Pavlát, 50. Bártek (Štamposký, Modláková) – 54. Mlčochová (Axmann), 57. Axmann (Salaj)

HC Černí Vlci: K. Mikulová (M. Hnilica) — P. Vanduch, T. Koláček, M. Dobiáš, B. Modláková — J. Nohál, J. Frydrýn, J. Šena, R. Cichovský, M. Pavlát, J. Devera, B. Polášek, D. Bártek, M. Štamposký, J. Křenek

HC Uničov: P. Muller — A. Salaj, D. Vlasjuk, J. Navrátil — M. Růžička, M. Sedláček, R. Pfeifer, P. Fajnor, B. Mlčochová, R. Axmann, V. Dobeš

Rozhodčí: Zbyněk Novák, Michal Bártek

Diváci: 39

Do Poruby se vydali starší žáci v neděli. S tímto soupeřem se potkali až nyní v nadstavbě. Nikdo ani netušil, jak by mohlo utkání dopadnout. Hned ze startu se ve 4.minutě trefil hráč Benjamín Polášek za asistence Roberta Cichovského a Černí vlci šli do vedení. Půl minuty na to se podařilo odskočit na dvoubrankový rozdíl díky hráči Jakubovi Deverovi. Pokračovalo se dál a za záda našeho gólmana se podařilo dostat puk. Po první třetině to bylo 1:2. Druhá třetina byla zajímavější a napínavější ohledně děje v této třetině. Vlci se dokázali prosadit a odskočit opět na dvoubrankový rozdíl. Hráči Poruby se ale nevzdali. Dokázali vyrovnat na 3:3. Černým vlkům se nedařilo přestřelit jejich gólmana. Nakonec svojí střelou dokázal naklonit stav utkání pro vlky Robert Cichovský. Do šatny se tak odcházelo za stavu 3:4 pro nás. Poslední třetinu jsme začínali v oslabení. Poruba nedokázala využít přesilovku. Po bitce dvou hráčů se dokázala Poruba prosadit a zase srovnala utkání na 4:4. Chvíli na to se chytli dva hráči a opět se vylučovalo. Po chybě hráče z Poruby se hosté dostali do přesilovky, tu využili a do vedení je dostal za asistence Jakuba Šeny hráč Robert Cichovský. Netrvalo dlouho a třetí brankou v tomto utkání se prosadil hráč Benjamín Polášek za asistence Barbory Modlákové a vlci odskočili na dvoubrankový rozdíl. Byly 2 minuty do konce utkání a domácí to zkusili v šesti. Po necelé minutě do prázdné brány se trefil Jakub Devera. Po buly se ještě dokázal 1,5 sekundy před koncem trefit do prázdné brány i hráč Matěj Pavlát a navýšil skóre utkání na 4:8. Po těžkém souboji byla vidět zasloužená radost našich starších žáků. :)

HC RT TORAX PORUBA – HC ČERNÍ VLCI 4:8 (1:2, 2:2, 1:4)

Branky a nahrávky: 11. Mikolajek (Poljak), 25. Opat (Poljak), 34. Wróbel (Poljak), 48. Wróbel (Mikolajek, Poljak) – 4. Polášek (Cichovský), 5. Devera, 25. Polášek (Šena), 36. Cichovský, 56. Cichovský (Šena), 57. Polášek (Modláková), 60. Devera, 60. Pavlát

HC RT TORAX Poruba: J. Hodoši — G. Holý, D. Jurka, M. Mezei, V. Mikolajek, J. Grygar — M. Opat, A. Matějka, L. Obluk, R. Wróbel, N. Poljak, M. Šeděnka

HC Černí Vlci: M. Hnilica (J. Goláň) — T. Koláček, M. Dobiáš, B. Modláková — D. Adam, R. Cichovský, M. Pavlát, J. Devera, B. Polášek, D. Bártek, M. Štamposký, J. Nohál, J. Křenek, J. Frydrýn, J. Šena

Rozhodčí: Jiří Chamrád — Vadym Kotliar, Robert Botur

Diváci: 50

Další utkání je čeká v sobotu 10.2. doma v 17 hodin proti AZ Havířovu.

MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáky doma čekalo utkání proti Prostějovu. Čekalo se, že utkání bude vyrovnané, a tak se i stalo. Jako první střelec v tomto utkání se trefil domácí hráč Mathias Tomšů. Hosté na tuto branku dokázali odpovědět a bylo vyrovnáno. Střel na branku bylo na obou stranách hodně. Před koncem třetiny se dokázali ještě jednou prosadit hosté a odskočili do brankového vedení. Ve druhé třetině se podařilo stav utkání vyrovnat, ale ne na dlouho, hosté o sobě dali zase vědět. Vlci se nevzdávali a dokázali opět vyrovnat na 3:3. Jenže ještě jedním gólem se dokázal prosadit hráč Prostějova a do šaten se odcházelo za stavu 3:4 pro hosty. Na začátku třetí třetiny se nedokázali prosadit v přesilovce jak hosté, tak ani domácí. Svůj brankový náskok dokázali hosté navýšit. Další přesilovku si nenechali domácí tentokrát utéct a snížili stav utkání na 4:5. Šancí a příležitostí do konce bylo ještě hodně, ale vlci se už nedokázali prosadit, aby aspoň srovnali, a tak po těžkém utkání si nakonec body odvezli domů hosté.

HC ČERNÍ VLCI – SK PROSTĚJOV 1913 4:5 (1:2, 2:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 11. Tomšů (Adam), 26. Tomšů, 36. Adam (Adam), 55. Vokáč (Kalfus) – 14. Kratochvílová, 19. Martinák, 33. Martinák, 38. Kaplánek, 48. Milar (Sova)

HC Černí Vlci: T. Trefil (D. Vaculín) — V. Pastorková, M. Tomšů, T. Galus, P. Vaculín, A. Chovančík, D. Randýsek, F. Klepáč, V. Spáčil, O. Kalfus, A. Žabenský, M. Novosád, D. Adam, O. Vokáč, S. Adam, M. Volek, K. Ptáček, A. Pastorek

SK Prostějov 1913: M. Sedlář — K. Fajková, Š. Sova, J. Vinklárková, S. Fajk — D. Milar, O. Kaplánek, M. Hrabal, T. Martinák, K. Fiala, N. Kratochvílová, N. Vasiljev

Rozhodčí: Michal Bártek, Zbyněk Novák