Hokejový souboj na Bučiskách skončil těsným vítězstvím hostů

V neděli 4. února 2024 hostil Rožnov první Orlovou.

Diváci mohli vidět napínavý hokejový zápas, ve kterém obě mužstva předvedla výborné výkony. Utkání pro nás nezačalo příznivě, když se v 10.minutě ujal vedení hostující tým. Zanedlouho ale vyrovnal Filip Moll, když překonal brankáře hostů po nahrávkách Martina Dořičáka a Marca Lukačky. Orlová však odpověděla po třech minutách brankou, díky níž si vzala opět náskok a do šaten se šlo za stavu 1:2. Druhá třetina byla plná napětí a diváci v ní mohli vidět jednu branku z hole Filipa Vyvíjala, který se trefil do sítě hostů po kombinačních akcích s Tomášem Pryclem a Jakubem Švrčkem. Po čtyřiceti minutách se šlo do šaten za vyrovnaného stavu 2:2. Na začátku třetí třetiny se po asistenci Ondřeje Majera střelecky prosadil Miroslav Mikel, čímž docílil obratu v utkání na 3:2 v náš prospěch. Hostující tým však nechtěl zaostávat a držel se ve hře. Do konce zápasu byli již hráči Orlové hlavními aktéry brankových situací a dokázali v 53. a v 58.minutě otočit skóre zápasu. Závěrečné minuty byly plné dramatu, ale nakonec se hostující tým radoval z výhry 3:4. Vítězství jsme měli na dosah a o další body budeme bojovat ve Frýdku-Místku v sobotu 10.2.2024. Do konce základní části již zbývá odehrát jen dvě kola a Rožnov se stále drží na 3.příčce v tabulce.

HC ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - MHK SLOVAN ORLOVÁ 3:4 (1:2, 1:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 14. Moll (Dořičák, Lukačka), 38. Vyvíjal (Prycl, Švrček), 43. Mikel (Majer) – 10. Fejko (Juhász, Juhász), 18. Juhász (Potočný, Juhász), 53. Juhász (Fejko), 58. Piš (Juhász, Fejko)

HC Rožnov pod Radhoštěm: O. Majer (L. Mizera) — M. Mikel, F. Brázdil, J. Švrček, M. Sviták, J. Švrček — J. Žemba, T. Prycl, M. Dořičák, F. Vyvíjal, P. Cvečka, M. Lukačka, Š. Jurek, F. Moll, M. Kroupa, R. Vaněček, V. Kočí, K. Babiš

HC Orlová: J. Ovčaři (F. Pawlas) — R. Milch, D. Klus, Z. Deutsch, V. Šěvěček, J. Mrowiec, D. Szturc, T. Michejda — O. Špacír, A. Přeček, J. Juhász, D. Piš, M. Dang, L. Juhász, M. Potočný, K. Fejko

Rozhodčí: Tomáš Piskoř — Jan Urbačka, Martin Piskoř