Týdenní přehled utkání mládeže

Tento víkend se odehrály všechny zápasy v neděli a zároveň se ani jeden zápas neodehrál na rožnovském ledě.

Všechny kategorie cestovaly na utkání ven. První výhru si připsali dorostenci, poté 4.třída, která vyhrála nad oběma týmy. Mladším žákům se také dařilo a pokračovali v sérii výher, i starší žáci si připsali výhru nad soupeřem. Jako poslední své utkání v tento den odehráli muži, podařilo se jim vyhrát nad soupeřem, který byl v tabulce druhý, a tím ukončili vítěznou sérií všech odehraných zápasů v neděli.

DOROSTENCI

Nedělní zápas dorostenci odehráli v Kopřivnici. Rozhodující třetina v tomto utkání byla ta poslední. Na úvod utkaní se prosadil Jakub Elich, ale na konci třetiny do šatny odcházeli dorostenci za stavu 1:2 pro hosty. Druhá třetina byla vyrovnaná a nepadl žádný gól. Ve třetí třetině si vzali Černí vlci utkání do vlastních rukou, nastříleli do branky hostů pět gólů, a tím si zajistili výhru.

HC ČERNÍ VLCI – HC VLCI ČESKÝ TĚŠÍN 6:3 (1:2, 0:0, 5:1)

Svůj první hattrick si připsal hráč Jakub Elich

Branky a nahrávky: 3. Elich, 44. Elich, 46. Vik (Knápek), 55. Knápek (Elich), 57. Elich (Knápek), 60. Knápek – 5. Kaleta (Franek), 16. Šenkýř (Lizák), 59. Lizák

HC Černí Vlci: M. Jadrníček (P. Dvořák) — F. Bílek, D. Kyjanka, V. Němec, O. Vik, K. Knápek — M. Ošmera, O. Hudeček, A. Prokeš, J. Elich, O. Marejka, J. Václavík, L. Kysela, V. Poruba, J. Jalůvka

HC Vlci Český Těšín: O. Franek (J. Krpelík) — A. Adámek, Š. Tomiczek, M. Říman, Š. Nogol, T. Dzik — D. Mandrysz, A. Prunner, M. Wajda, D. Malicka, P. Franek, Š. Kaleta, N. Šenkýř, M. Bialy, F. Machovčák, M. Kaleta, R. Tropotanov, J. Lizák

Rozhodčí: Vít Hykel — Radim Koziel, Lumír Marek
Diváci: 63

STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci na svůj vzájemný třetí zápas proti soupeři odjeli do Přerova. Oba dva předchozí zápasy s tímto týmem byly vítězné pro Přerov.

Po 4. minutách utkání vedli Černí vlci 0:2, na konci třetiny však domácí hráči vyrovnali a bylo to 2:2. Do druhé třetiny vstupovali hráči na led za stavu, kdy nebylo nic rozhodnuto. Tato třetina byla střelecky nakloněná lépe hostům, kdy se prosadili třikrát a do šaten se odcházelo za stavu 3:5 pro Černé vlky. Ve třetí třetině se gólově neprosadil žádný z hráčů a zápas skončil vítězně pro hosty.

HC ZUBR PŘEROV – HC ČERNÍ VLCI 3:5 (2:2, 1:3, 0:0)

Branky a nahrávky: 17. Zelinka (Vitámvás), 18. Sádovský (Strejček), 24. Benešová (Faltynek) – 2. Vanduch (Cichovský), 5. Devera, 29. Hajda (Polášek, Šena), 33. Hajda, 36. Šena (Dobiáš)

HC ZUBR Přerov: J. Shejbal (E. Čechmánek) — K. Faltynek, S. Strejček, D. Kozák, T. Omámik, M. Petružela — M. Sádovský, E. Benešová, M. Pašek, J. Grapl, E. Pivoda, P. Zelinka, M. Vitámvás, J. Suchánek

HC Černí Vlci: J. Goláň (K. Mikulová) — P. Vanduch, J. Modlák, T. Koláček, M. Dobiáš, B. Modláková, M. Cáb — M. Hajda, J. Šena, R. Cichovský, M. Pavlát, J. Pavelka, J. Devera, B. Polášek, M. Štamposký, J. Křenek, J. Frydrýn

Rozhodčí: Lukáš Klimecký — Daniel Pecha, Jaroslav Tomeček
Diváci: 88

MLADŠÍ ŽÁCI

Hned v úvodu první minuty se trefil Samuel Adam a otevřel tak skóre zápasu. V první třetině měli převahu hosté, kteří se trefili celkem čtyřikrát a domácí pouze jednou. Ve druhé třetině byly k vidění čtyři góly a to na každé straně po dvou. Za stavu 3:6 pro hosty vstupovali hráči na led. V této třetině Černí vlci potvrdili své vítězství celkem šesti góly, domácí tak nestačili na hosty, kteří si odvezli body domů.

HC BERANI ZLÍN B – HC ČERNÍ VLCI 6:12 (1:4, 2:2, 3:6)

Branky a nahrávky: 11. Soukup, 33. Vaněk (Ševčík), 36. Ševčík, 42. Kučera (Bělíček), 47. Kučera (Vaněk), 48. Ševčík (Soukup) – 1. Adam, 6. Vokáč (Adam), 15. Vaculín (Adam), 16. Tomšů, 29. Adam (Vaculín), 33. Adam (Vokáč), 41. Kalfus, 44. Adam (Vokáč), 48. Adam (Tomšů), 53. Vokáč (Pastorková), 57. Tomšů, 58. Vokáč

Berani Zlín: M. Tobolák (S. Svozil) — N. Vaněk, J. Málek, M. Bělíček, R. Pavelka — S. Soukup, A. Ševčík, J. Jonák, R. Kučera, M. Jůzl, M. Pospíšil, J. Jelínek, Š. Novotný

HC Černí Vlci: D. Vaculín (T. Trefil) — S. Adam, O. Vokáč, V. Pastorková, M. Tomšů, T. Galus, P. Vaculín, D. Randýsek, M. Volek, O. Kalfus, D. Škapík, A. Žabenský, M. Novosád, D. Adam, A. Chovančík, A. Pastorek

Rozhodčí: Jiří Škach, Adam Škach
Diváci: 44

4.TŘÍDA

V neděli dopoledne odjeli odehrát svá utkání hokejisté 4.třídy do hokejového stanu do Opavy. První utkání hráli proti týmu z Vítkovic a druhé utkání proti týmu z Opavy. Oba zápasy zvládli naši čtvrťáci dobře a odnesli si z nich výhru. Radost z výher byla veliká a kluci i holky se už těší na další utkání.