Muži porazili rezervu Frýdku-Místku 5:2!!!

Tři body zůstávají doma!!!

V neděli 19.listopadu 2023 odehráli muži mistrovské utkání proti HC Frýdek-Místek před domácím publikem. Hra se od začátku odvíjela v náš prospěch, když se ve 4.minutě trefil Prycl. O tři minuty později přidal branku Lukačka, na což vzápětí odpověděli brankou hokejisté Frýdku. Třetí branku přidal na konci první třetiny opět M. Lukačka. Druhá třetina se nesla v duchu čísla dva, když jsme ji zahájili ve druhé minutě gólem Dořičáka a ukončili dvě minuty před koncem gólem Kroupy. Ve třetí třetině jsme již nedokázali dostat puk za záda frýdeckého brankáře, pouze jsme inkasovali jeden gól. Tři body zůstaly na domácím ledě a naši hokejisté slavili výhru 5:2. Aktuálně jsou rožnovští muži na 6. příčce v tabulce krajské ligy. Ve středu 22. listopadu 2023 zavítají na led první Orlové. Ať se daří!

HC ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - HC FRÝDEK-MÍSTEK B 5:2 (3:1, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 4. Prycl (Žemba, Vyvíjal), 7. Lukačka (Vyvíjal, Baroš), 19. Lukačka (Vyvíjal, Dořičák), 22. Dořičák (Jurek), 38. Kroupa (Vyvíjal, Baroš) – 8. Hudeček (Mičulka), 42. Heralt (Puzoň, Puzoň)

HC Rožnov pod Radhoštěm: O. Majer (L. Mizera) — M. Mikel, V. Baroš, P. Kelnar, J. Švrček, R. Bambuch, J. Švrček — M. Kroupa, T. Prycl, M. Dořičák, F. Vyvíjal, P. Cvečka, M. Lukačka, Š. Jurek, F. Moll, J. Žemba

HC Frýdek-Místek: D. Heczko — M. Valíček, O. Hranický, L. Bulava, P. Popelář — T. Mičulka, J. Barčák, J. Heralt, A. Puzoň, Š. Puzoň, Z. Hudeček, M. Říhošek, O. Fiala, J. Hykl

Rozhodčí: Jakub Gebauer — Daniel Horák, Jiří Fiedler