Týdenní přehled utkání mládeže

O víkendu 12. - 13.10. své utkání odehráli dorostenci, devátá třída, čtvrtá a třetí třída.

DOROST

V sobotu přijeli do Rožnova hráči z Uherského Hradiště. Utkání bylo od začátku vyrovnané, zatím ještě ani jeden tým v letošní sezóně nevyhrál, tak se snažily oba celky. První gól padl v 9.minutě, střelcem byl Marek Karola (asistence: Jakub Krupa a Sebastián Chalupa). Rožnovský tým šel do vedení. V 15.minutě se podařilo soupeřům vyrovnat. Černým vlkům se nedařilo prosadit. Před koncem našeho oslabení se hostům podařilo vstřelit branku. Po první třetině naši dorostenci prohrávali o jeden gól. Začala druhá třetina do té lépe vstoupili hosté, kterým se podařilo dostat puk do naší sítě a svůj náskok zvýšit o dva góly. Rožnovští hokejisté se nevzdali a bojovali. Nepodařilo se jim prosadit v přesilovce, ale nakonec se trefil Jakub Krupa (asistence: Marek Karola a Sebastián Chalupa). Stav se snížil na jednobrankový rozdíl. Třetí třetina byla rozhodující. Vyrovnávací gól přišel ve 44.minutě a jeho střelcem byl Marek Karola (asistence: Jakub Krupa a Tomáš Mikulka). Na hřišti to bylo vyrovnané, žádný z hráčů nechtěl udělat chybu a chtěl skórovat. Ve 48.minutě padl gól, v tomto utkání se trefil Robert Cichovský (asistence: Lukáš Církva a Linda Barochová). Radost na lavičce domácích byla velká. Do konce utkání zbývalo ještě hodně času, ale vlci bojovali až do konce. Utkání skončilo vítězně pro rožnovské hráče a poprvé si zapsali 3 body do tabulky.

Tento víkend se v sobotu 19.10. vydají do Karviné. Další utkání odehrají netradičně v úterý 19.10. v Kroměříži.

HC ROŽNOV P. R. ČERNÍ VLCI – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ 4:3 (1:2, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 9. Karola (Krupa, Chalupa), 34. Krupa (Karola, Chalupa), 44. Karola (Krupa, Mikulka), 48. Cichovský (Církva, Barochová) – 15. Hrouzek (Vaněk), 18. Lysák (Hrouzek), 21. Korvas

HC Rožnov p.R. Černí Vlci: J. Rajnoch (E. Hoffmannová) — N. Veselá, B. Modláková, J. Modlák, M. Bednařík, D. Marek, T. Mikulka, M. Karola — R. Křenek, S. Chalupa, L. Církva, J. Krupa, T. Kobzová, D. Křenek, L. Barochová, R. Cichovský

HC Uherské Hradiště: V. Varmuža (S. Kokoruďa) — M. Lysák, M. Sladký, D. Pochylý, T. Hruška, A. Kmeť, J. Stýblo — T. Hrouzek, M. Šmíd, A. Korvas, A. Nejezchleba, R. Mynář, T. Fojtík, R. Gábr, L. Vaněk, P. Kostiha

Rozhodčí: Zbyněk Novák — Michal Bártek, Lukáš Křiva

Diváci: 40

9. TŘÍDA

Na první venkovní utkání se deváťáci vydali do nedaleké Kopřivnice. V první třetině se domácí ujali vedení a dokázali se prosadit dvakrát. Ve druhé třetině se nepodařilo našim hráčům prostřelit gólmana, zato soupeři dokázali puk do naši brány dostat dvakrát. Do třetí třetiny se vstupovalo za stavu 4:0 pro domácí Kopřivnici. První branku v tomto utkání za náš tým vstřelil Martin Hajda (asistence: Robert Cichovský). Druhý gól si připsal Robert Cichovský (asistence: Tomáš Koláček). Kopřivnice svůj náskok celkem navýšila o tři branky do konce utkání. Deváťáci prohráli rozdílem pěti branek.

HC KOPŘIVNICE – HC ROŽNOV P. R. 7:2 (2:0, 2:0, 3:2)

Branky a nahrávky: 5. Horkel (Kocián), 9. Kocián (Horkel), 23. Řehák (Fleischmann), 34. Kocián (Planěk), 48. Horkel (Kačor), 50. Kocián (Fleischmann), 56. Hanzelka (Grešl) – 48. Hajda, 58. Cichovský (Koláček)

HC ISMM Kopřivnice: D. Kovařík (K. Šeděnková) — M. Číp, V. Podhradský, L. Čermák, F. Planěk, F. Kozel — F. Řehák, D. Fleischmann, T. Duba, T. Hanzelka, M. Kocián, T. Grešl, Š. Kačor, D. Horkel

HC Rožnov p.R. Černí Vlci: J. Goláň (M. Hnilica) — M. Bednařík, N. Veselá, J. Modlák, T. Koláček, M. Dobiáš, P. Vanduch, B. Modláková — M. Pavlát, M. Kalčák, M. Hajda, J. Šena, R. Cichovský, B. Polášek, T. Martinka, D. Maňák

Rozhodčí: Vít Hykel — Lumír Marek, Tomáš Cabák

Diváci: 75

Další dvě utkání na domácím ledě čeká naše deváťáky už v pátek 18.10. proti Tigers Zlín a v sobotu 19.10. proti Opavě.

4. TŘÍDA

Naši čtvrťáci odjeli v sobotu do Nového Jičína odehrát dvě utkání na dvou polovinách. Zahráli si proti Třinci a domácímu Novému Jičínu. Hráči v obou utkáních bojovali, snažili se prosadit, vstřelit góly a soupeři zabránit ve střele na branku.

Další utkání čeká naše čtvrťáky tuto sobotu odpoledne doma proti Havířovu a Vítkovicím.

3. TŘÍDA

Třeťáci si v neděli zahráli doma dva zápasy. Nejprve proti Novému Jičínu, poté proti Českému Těšínu na jedné půlce hřiště a na druhé polovině proti Hornímu Benešovu. Na domácím ledě se našim vlčatům dařilo a všechny zápasy vyhráli. Byly vidět pěkné góly a zákroky, které se doposud naučili.

Na další utkání se vydají do Frýdku – Místku v neděli 27.10., kde si zahrají proti Třinci a domácímu Frýdku.