Týdenní přehled utkání mládeže

Své utkání o víkendu 5.10. - 6.10. odehráli dorostenci, starší žáci, mladší žáci, čtvrťáci a druháci.

DOROST

V neděli brzy ráno odjeli dorostenci do Brumova-Bylnice. V první třetině se diváci nedočkali žádného gólu. Ve druhé třetině otevřel skóre Sebastian Chalupa za asistence Adama Maliňáka. Vlci šli do vedení. Za 17 vteřin slyšeli diváci píšťalku od rozhodčího, který písknul další gól. Druhý gól dal hráč Sebastian Chalupa za asistence Adama Maliňáka a Tomáše Mikulky a svůj tým dostal do dvoubrankového vedení. Domácím se podařilo snížit na jednobrankový rozdíl než skončila druhá třetina. Ve třetí třetině se lépe dařilo domácímu Brumovu, který dokázal nejen srovnat, ale se dostat i do vedení. Deset minut před koncem utkání dokázal srovnat stav utkání kapitán rožnovského týmu Jakub Jurča. Do konce utkání se nepodařilo prosadit ani jednomu týmu, a tak jsme se dočkali prodloužení. V prodloužení žádný gól nepadl a poprvé o vítězi utkání rozhodovaly nájezdy. V tomto byl lepší domácí celek a v samostatných nájezdech vyhráli. Po vyrovnaném utkání o kterém rozhodla zbytečná vyloučení si dorostenci z Brumova odvezli první bod.

HC BRUMOV-BYLNICE - HC ROŽNOV P. R. ČERNÍ VLCI 4:3 po SN (0:0, 1:2, 2:1 – 1:0)

Branky a nahrávky: 33. Kundrata (Žák), 42. Šedlbauer (Kristín), 46. Kristín (Hlavička, Kret), 60. Kristín (TS) – 29. Chalupa (Maliňák), 29. Chalupa (Maliňák, Mikulka), 50. Jurča

HC Brumov-Bylnice: T. Bublák (A. Ondrůšek) — J. Vaškůj, F. Koňařík, J. Žák, L. Kroupa, J. Šedlbauer, D. Kundrata — L. Ibříšek, M. Kristín, Š. Holba, J. Hlavička, D. Živčic, J. Šimek, F. Kret, M. Mudrák, F. Martinka, D. Gajdošík

HC Rožnov p.R. Černí Vlci: J. Rajnoch (E. Hoffmannová) — J. Jurča, N. Veselá, J. Modlák, R. Vanduch, D. Marek, T. Mikulka, M. Karola — E. Veselá, V. Urbánková, L. Církva, S. Chalupa, J. Krupa, M. Navrátil, L. Barochová, A. Maliňák

Rozhodčí: Jan Vaněk — Michal Schmiedl, Filip Ondruš

Diváci: 44

Další utkání odehrají dorostenci v sobotu 12.10. doma proti Uherskému Hradišti.

STARŠÍ ŽÁCI

V sobotu na domácím ledě přivítali starší žáci tým z Kroměříže. První gól padl ve 2.minutě utkání, kdy se prosadili hosté. Netrvalo dlouho a přišel vyrovnávací gól, jehož autorem se stal Mathias Tomšů. Šest vteřin nato za záda gólmana hostů vstřelil branku Jiří Pavelka za asistence Matěje Cába. Na začátku druhé třetiny vlci odskočili na dvoubrankový rozdíl. Hosté se však nevzdali a bojovali. Dokázali se prosadit hned třemi góly a šli do vedení. Do třetí třetiny se vstupovalo do utkání za stavu 3:4 pro hosty. Hráč Kroměříže vstřelil gól, a tím odskočili našim starším žákům o dvě branky. V 53.minutě se trefil Mathias Tomšů a snížil náskok hostů. Poslední minuty tohoto utkání byly napínavé, snaha o gól byla na obou stranách. V 58.minutě se trefil do brány hostů Pavel Vanduch a tímto gólem vyrovnal stav utkání.

HC ROŽNOV P. R. ČERNÍ VLCI – HK KROMĚŘÍŽ 5:5 (2:1, 1:3, 2:1)

Branky a nahrávky: 6. Tomšů, 6. Pavelka (Cáb), 21. Tomšů, 53. Tomšů (Pavelka, Kalfus), 58. Vanduch – 2. Trnková (Buráň, Vykoukal), 25. Dovrtěl (Trnková), 28. Hanák, 39. Nedbal (Kratochvíl), 44. Dovrtěl (Hanák)

HC Rožnov p.R. Černí Vlci: F. Panaš (D. Vaculín) — M. Cáb, P. Vanduch, D. Adam — O. Kalfus, N. Matkovič, J. Januš, M. Štamposký, J. Pavelka, M. Tomšů, D. Randýsek, J. Křenek, D. Kandra

HK Kroměříž: F. Svoboda (P. Navrátil) — V. Ondrouch, J. Válek, K. Trnková, S. Kratochvíl — T. Nedbal, R. Vrána, K. Adamík, M. Vykoukal, J. Buráň, P. Sumec, Š. Dovrtěl, M. Hanák, M. Veverka

Rozhodčí: Michal Bártek, Lukáš Křiva

Diváci: 53

Další utkání budou hrát v sobotu 19.10. doma proti Valašskému Meziříčí.

MLADŠÍ ŽÁCI

V neděli mladší žáci na domácím ledě hostili Kroměříž. Mladší žáci zápas ovládli hned v první třetině, kdy se dokázali prosadit hned sedmi góly. Soupeř se prosadil jedním gólem. Ve druhé třetině to byla smršť gólu ze strany vlků na branku hostů. V této třetině jsme mohli vidět čtrnáct gólů, které padly do sítě hostů. Hosté se prosadili jedním gólem. Ve třetí třetině své vysoké skóre ještě naši vlci navýšili o osm gólů. Soupeř se i v poslední třetině prosadil jedním gólem.

HC ROŽNOV P. R. ČERNÍ VLCI – HK KROMĚŘÍŽ 29:3 (7:1, 14:1, 8:1)

Branky a nahrávky: 6. Tomšů, 8. Vokáč (Tomšů), 9. Galus (Adam), 15. Tomšů (Kalfus), 15. Vokáč (Kalfus), 19. Kubáň, 20. Tomšů (Vokáč, Kalfus), 21. Kalfus (Vokáč, Volek), 24. Pastorek (Vaculín), 25. Kalfus (Vokáč, Volek), 26. Adam (Pastorek, Mikula), 28. Tomšů, 32. Tomšů, 32. Mikula (Galus, Adam), 33. Kubáň (Adam, Galus), 35. Žabenský (Vokáč, Tomšů), 36. Vokáč (Tomšů, Žabenský), 36. Adam (Mikula), 36. Adam (Mikula, Galus), 37. Vokáč (Kalfus), 38. Tomšů (Vokáč, Kalfus), 41. Mikula, 43. Volek (Adam, Kubáň), 45. Tomšů (Kalfus), 51. Žabenský (Pastorek), 52. Tomšů (Kalfus), 56. Kalfus (Galus, Adam), 57. Vincourek (Volek), 57. Žabenský (Mikula, Vaculín) – 17. Florián (Kišner, Chytil), 24. Kišner, 57. Sieklik

HC Rožnov p.R. Černí Vlci: T. Trefil (F. Klepáč) — A. Šmajcl, M. Tomšů, O. Vokáč, M. Novosád, S. Adam, D. Vaculín, D. Kubáň, T. Galus, A. Pastorek, V. Spáčil, O. Kalfus, P. Vaculín, A. Žabenský, M. Volek, J. Mikula, M. Vincourek

HK Kroměříž: T. Srovnal (S. Drábek) — L. Kristek, J. Horák, M. Florián, A. Samohýl, S. Bezeg, S. Kišner, M. Svozílek, J. Polach, D. Odložilík, J. Chytil, O. Sieklik

Rozhodčí: Michal Bártek, Libor Kamas

Diváci: 55

Další utkání budou hrát v neděli 20.10. doma proti Valašskému Meziříčí.

4. TŘÍDA

Čtvrťáci na svá první utkání odjeli v sobotu do nedaleké Kopřivnice. Zde se na ledové ploše setkali se soupeři ze Studénky a s domácí Kopřivnicí. Naše vlčata se dokázala prosadit proti Studénce a utkání vyhráli. V druhém utkání proti Kopřivnici prohráli.

2. TŘÍDA

Premiéru na domácím ledě měla naše vlčata z druhé třídy. Utkání odehráli proti Havířovu. V tomto utkání ukázali, co se zatím naučili. Šla vidět jejich bojovnost a radost ze zápasu.