Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mládež

Z NOVÉHO JIČÍNA SI PO NAPÍNAVÉM SOUBOJI MINULOU NEDĚLI DOROST ODVEZL CENNÉ VÍTĚZSTVÍ

23.02.2020 | Marek Moll

Hlasitý kotel ani vyprovokované pěstní souboje domácím k vítězství před jejich fanoušky nepomohly. Černí vlci berou po bitvě plný počet bodů.
Celý článek

45. ROČNÍKEM ŠKOLY BRUSLENÍ ÚSPĚŠNĚ PROŠLA VÍCE JAK STOVKA DĚTÍ

17.02.2020 | Marek Moll

Zimní semestr školy bruslení mají úspěšně za sebou děti, trenéři i rodiče. 14 dní to bylo na zimním stadionu hlavně o zábavě a hrách.
Celý článek

VALAŠSKÉ DERBY DOROSTU S VALMEZEM OPĚT NABÍDLO DRAMA. ZNOVU USPĚLI ČERNÍ VLCI

12.02.2020 | Marek Moll

Nedělní zápas dorostenců s Valmezem už potřetí v řadě přinesl vyrovnaný průběh a dramatickou koncovku
Celý článek

POMĚR STŘEL 100:1, PŘESILOVKA 5 NA 3, TRESTNÝ NÁJEZD; I S TĚMITO BONUSY STARŠÍ ŽÁCI PŮL MINUTY PŘED KONCEM ZÁPASU PROHRÁVALI 1:3

11.02.2020 | Marek Moll

Střelecká bída je pro sobotní zápas straších žáků s Českým Těšínem slabé slovo. I tak dokázali za poslední půl minutu utkání smazat dvoubrankové manko
Celý článek

OSLABENÝ DOROST SE V PROSTĚJOVĚ TRÁPIL.

04.02.2020 | Marek Moll

I když jsme měli světlé chvilky, sobotní zápas dorostu měl od začátku jasného favorita v domácím týmu. Na hru v 11 hráčích se při pohledu na výsledek v tomto případě nelze vymlouvat.