Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VLČÍ DOROST ZVLÁDL PRESTIŽNÍ DERBY

21.10.2019 | Marek Moll

V posledním kole základní části to dorost s Valmezem rozhodně neměl jednoduché, ale naknoc slavil

Poslední kolo základní části a taky bitvu o umístění v tabulce se podařilo našim dorostencům doma ustát a v dramatickém a vyrovnaném souboji nakonec zdolali bobry z valašského meziříčí těsným rozdílem 5:4.

Kluci to podobně jako v minulém kole nakopli velmi dobře (možná jsme hosty i trochu zaskočili) a po necelých třech minutách zápasu se na nás ukazatel skore usmíval naší dvojkou proti nule na straně hostů. Střelecky se prosadlili pepíno a radek. Jenže stejně jako minulý týden jsme i tentokrát o vedení přišli ještě během 1.třetiny. Nejdříve hosté korigovali v přesilovce, když si šel v 6.minutě radek odpočinout na 2 minuty na trestnou za držení. Další branku přidali valaši o necelých 10 minut později, což ale z jejich strany bylo gólově pro 1.třetinu naštěstí vše.

Druhá třetina začala pro změnu lépe pro hosty, kdy je po třech minutách dostal do vedení šikovný Šimon Rigo, který dal v zápase 3 ze 4 golů a připsal si tak na své konto cenný hattrick. Naši kluci si ale byli vědomi nelichotivé hrozby umístění na chvostu tabulky a po tlaku před brankou bobrů těsně po skončení naší přesilovky se jendovi podařilo vyrovnat na 3:3. Odstartoval tak tuhý boj o to neskončit poslední. V zápalu hry náš realizační tým u vrátek neuhlídal střídání a ve 32.minutě si za toto pochybení šel dvě minuty nedobrovolně odsedět jenda. Hosté nenechali nic náhodě a po minutě a půl je znovu poslal do vedení už zmiňovaný Rigo. S výsledkem 3:4 z pohledu domácích jsme i přes usilovnou snahu odcházeli na konci 2.třetiny do šaten.

V posledním dějství už se začala i přes ukázkovou bojovnost a snahu bobrů projevovat naše početní převaha (hráli jsme 15 proti 11) a taky pomoc našich borců kteří jsou na zkušené u VHK a do 50.minuty zápasu se tak 2x trefil Martin Dořičák. Hosté se snažili o zvrat a minimálně o vyrovnání, ale v posledních minutách hry už se tento záměr jevil lehce nad jejich fyzické síly a možnosti. Sami víme, že vydržet v 11 nebo 10 hráčích takové tempo není zrovna lehký úkol. V závěrečné 10timinutovce pak ani jedno družstvo nevyužilo nabízenou přesilovou hru a zápas pro nás končí vítězně 5:4. Díky borci, díky trenére a díky kamile (který operativně musel nastoupit na led jako rozhodčí, pže i na svazu pracují jen lidi).

Foto z utkání najdete zde.


 
Utkání
Muži | Sobota 15.02.2020
HC Rožnov - HC Orlová
4:3 (0:0,2:3,2:0)
 
Dorost | Středa 11.03.2020
SK Karviná - HC Černí vlci
5:6 (2:1,2:2,1:3)
 
Starší žáci | Úterý 10.03.2020
HC Wolves Český Těšín - HC Černí vlci Rožnov
2:15 (1:4,0:6,1:5)
 
Mladší žáci | Úterý 10.03.2020
HC Vlci Český Těšín - HC Černí vlci Rožnov
6:4 (2:1,1:1,3:2)
 
5. třída | Středa 26.02.2020
HC Černí vlci Rožnov - HC Vlci Český Těšín
10:4 (5:1,1:0,4:3)
 
 
HC Rožnov pod Radhoštěm - Email : info@hcroznov.com RSS