Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci prohráli 2:1 po SN s Opavou

26.12.2017 | Marek Moll

 

3.zápas nádstavbové části sehráli dorostenci na ledě v kopřivnici. Soupeř tentokrát přijel ze severu a nejednalo se o nikoho jiného než o starého známého ze základní části, HC Slezan Opava. Naši nastoupili s nemalým hráčským mankem (absentovali celkem 4 borci) a v kontextu s předchozími statistikami (dvě prohry z toho 1 po SN, navíc Opava skončila po zákl.části na prvním místě) byl realizační tým černých vlků opatrný s nějakým velkým očekáváním. O to větší překvapení však kluci všem přítomným přichystali. Do 50.minuty se hrálo vyrovnané utkání s několika většími i menšími gólovými příležitostmi na obou stranách, kdy oba golmani a zejmena Lukáš Kantor, předváděli skvělé výkony. Tempo hry se třetinu od třetiny stupňovalo a ačkoliv měl soupeř co se kádru týká početně navrch, naši hráči se i tak fyzicky výborně drželi a to i po odstoupení Dominika, který po zranění ramene zápas nedohrál. V úporné snaze vstřelit branku byli nakonec lepší hosté, kteří v 51.minutě přece jen kotouč dostali za Lukášova záda. Naši se však nenechali zlomit, zmobilizovali síly i koncentarci a po důrazné práci v soupeřově brankovišti střílí po dalších pěti minutách vojta po patrikově asistenci vyrovnávací gól. Výsledek se do konce základní hrací doby nezměnil a tak následovali samostatné nájezdy. V nich nás soupeř z Opavy už podruhé přestřílel a tak si dorostenci připisují do tabulky alespoň zasloužený bod.
Klukům patří velké poděkování rodičů a trenerů za předvedený a hlavně bojovný výkon a za vynikající hokejový zážitek. Fotky z utkání si můžete prohlédnout v galerii vlevo nahoře.
-mm-

 
Aktuální články
Letní hokejový kemp HC Černí Vlci v Kopřivnici

Letní hokejový kemp HC Černí Vlci sraz: 6.8.2018 v 7.00 hod na ZS v Kopřivnici - broušení bruslí k dispozici od 6.30 hod. Sebou věci...

 
Nová vizuální identita Českého hokeje

Odkaz najdete zde.

 
Usnesení z "POSLEDNÍHO BULLY" 2018

Usnesení Valné hromady Hockey Clubu Rožnov p.R. konané 22.6.2018 .......

 
Letní hokejový kemp HC Černí Vlci v Kopřivnici
 
Zdravotní prohlídky hráčů na sezónu 2018-2019
 
Nábor do hokejového klubu HC Rožnov
 
Závěrečná zpráva k čerpání státní neinvestiční dotace v roce 2017
 
Utkání
Muži | Sobota 22.09.2018
HC Rožnov - HK Krnov
0:0 ()
 
Junioři | Neděle 09.09.2018
HK Kroměříž - HC Černí vlci
0:0 ()
 
Mladší dorost | Sobota 08.09.2018
HC Černí vlci - HC Uherské Hradiště
0:0 ()
 
Starší žáci | Neděle 16.09.2018
HC Černí Vlci - HK Šumperk
0:0 ()
 
Mladší žáci "A" | Neděle 16.09.2018
HC Černí Vlci - HK Šumperk
0:0 ()
 
Mladší žáci "B" | Sobota 08.09.2018
HK Jestřábi Prostějov - HC Černí Vlci
0:0 ()
 
 
HC Rožnov pod Radhoštěm - Email : info@hcroznov.com RSS