Týdenní přehled utkání mládeže

První mistrovská utkání v minulém týdnu odehráli dorostenci a mladší žáci již ve středu. O víkendu pak byly k vidění utkání starších žáků, mladších žáků a 4.třídy.

DOROST

Ve středu se na Bučiskách odehrálo derby dorostenců proti Valašskému Meziříčí. Skóre utkání se otevřelo ve 2.minutě, kdy do naší sítě umístil puk hráč Valmezu. Černým vlkům se nedařilo překonat gólmana hostů až do 16.minuty, kdy Lukáš Kysela vstřelil vyrovnávací gol za asistence Davida Kyjanky a Sebastiana Chalupy. Po první třetině to bylo 1:1. Ve 2.třetině se ve 22.minutě trefil hráč Valmezu a opět se ujali brankového rozdílu, ten však netrval dlouho. Po vyloučení jejich hráče se v přesilovce prosadil Adam Prokeš za asistence Ondřeje Hudečka a bylo zase vyrovnáno. Ve 28.minutě vsítil puk do naší brány hráč hostů a šli potřetí v tomto utkání do vedení. Vyrovnávací branku ve hned ve 29.minutě střelil Ondřej Hudeček a bylo potřetí srovnáno. Do třetí třetiny se vstupovalo na led za nerozhodného stavu 3:3. Ve 49.minutě se Valmezu podařilo do naší sítě dostat puk a utkání si vzali opět do vedení. Naši dorostenci už na tento gól nedokázali odpovědět a nakonec prohráli s rozdílem jedné branky.

HC ČERNÍ VLCI – HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 16. Kysela (Kyjanka, Chalupa), 24. Prokeš (Hudeček), 29. Hudeček – 2. Církva, 22. Vrba (Mucska, Škrabola), 28. Koláček (Vrba), 49. Březovjáková (Veselá)

HC Černí Vlci: M. Jadrníček — F. Bílek, V. Němec, D. Kyjanka, L. Kuchař, O. Vik — O. Hudeček, A. Prokeš, O. Kubáň, S. Chalupa, O. Marejka, J. Václavík, L. Kysela, V. Poruba, J. Jalůvka

HC Bobři Valašské Meziříčí: J. Rajnoch — K. Kočí, O. Gregorčík, O. Hofmann, J. Matoška, D. Škrabola, J. Koláček, B. Březovjáková — T. Hrdý, N. Veselá, R. Mucska, Š. Vrba, L. Církva, V. Fabián, M. Navrátil

Rozhodčí: Zbyněk Novák — Jiří Fiedler, Lukáš Křiva

Diváci: 30

V pátek se odehraje 8.kolo v Brumově – Bylnici a v neděli se odehraje předposlední utkání v Kopřivnici.

STARŠÍ ŽÁCI

V sobotu se na ledě Uničova utkali starší žáci s domácím týmem celkem už popáté v této sezoně. Ze všech předchozích utkání bylo tohle nejtěžší pro naše vlky. Utkání začalo svižně pro oba týmy, oba gólmani si hned v úvodu dobře zachytali. Domácí nevyužili přesilovky 5 proti 3. V 16.minutě se podařilo vstřelit první branku utkání Josefu Modlákovi za asistence Jakuba Křenka a Dominika Bártka. Hosté šli do vedení. Do druhé třetiny lépe vstoupili domácí, kterým se podařilo ve 23.minutě vyrovnat a ve 27.minutě svůj tým dostat do vedení 2:1. Přesilovku hostů ve 33.minutě dokázal využít hráč Robert Cichovský za asistence Benjamína Poláška a Jakuba Devery a bylo vyrovnáno. V 37.minutě si domácí vzali vedení zpátky a naši vlci prohrávali o jednu branku. Čtyřicet vteřin před koncem druhé třetiny se podařilo v oslabení prosadit hráči z Uničova a odskočili hostům na dvoubrankový rozdíl. Do třetí třetiny rožnovští hráči nastupovali za stavu 4:2 pro domácí. Třetí branku vlků v 46.minutě dal Dominik Bártek za asistence Jakuba Křenka. Vlci to nevzdávali a bojovali dál o každý puk. To se jim i vyplatilo a v 50.minutě třetí třetiny vyrovnal Tomáš Koláček za asistence Jakuba Šeny. Posledních deset minut utkání bylo vyrovnané. Ani jeden z týmů nevyužil přesilovku. Ještě minutu před koncem utkání byl stav utkání 4:4. Do konce utkání zbývalo 26 vteřin, když se trefil pod betony Pavel Vanduch za asistence Jakuba Šeny. Tento gól rozhodl o vítězství Černých vlků. Náš gólman Martin Hnilica svůj tým podržel a ve třetí třetině se mu podařilo vychytat všechny střely, dorážky, a tak soupeř nedal ani jeden gól.

HC UNIČOV – HC ČERNÍ VLCI 4:5 (0:1, 4:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 23. Ballák (Růžička, Salaj), 27. Ballák (Vrana, Růžička), 37. Axmann, 40. Axmann – 16. Modlák (Křenek, Bártek), 33. Cichovský (Polášek, Devera), 46. Bártek (Křenek), 50. Koláček (Šena), 60. Vanduch (Šena)

HC Uničov: P. Muller (M. Valenta) — N. Syrůčková, A. Salaj, D. Vlasjuk, J. Navrátil — M. Růžička, M. Sedláček, F. Móler, R. Pfeifer, P. Fajnor, Š. Vrana, L. Ballák, B. Mlčochová, R. Axmann, V. Dobeš

HC Černí Vlci: M. Hnilica (J. Goláň) — P. Vanduch, J. Modlák, T. Koláček, M. Dobiáš — R. Cichovský, M. Pavlát, J. Pavelka, J. Devera, B. Polášek, D. Bártek, M. Štamposký, J. Nohál, J. Křenek, J. Šena

Rozhodčí: Vojtěch Gerhát, Štěpán Holada

Diváci: 32

Nedělní utkání starších žáku se odehrálo večer na domácím ledě, kde se střetli s Porubou. V prvním vzájemném utkání vyhráli vlci, věděli, že to nebude lehký soupeř a budou muset zabrat. Utkání začalo v rychlém tempu, na obou stranách šla vidět bojovnost a zápal do hry. Autorem první branky v 5.minutě byl hráč Robert Cichovský a svůj tým dostal do vedení. Šance na vyrovnání hosté měli, ale nepodařilo se jim přestřelit domácího gólmana Jakuba Goláně. Domácí také měli šance, kdy jim střely vychytal gólman Poruby. Vteřinu před prvním klaksonem, který ukončoval první třetinu, se krásnou střelou pod pravou horní tyč trefil Jakub Devera za asistence Benjamína Poláška. Druhá třetina začala za stavu 2:0 pro vlky. Netrvalo dlouho a ve 21.minutě zvyšoval náskok domácích Benjamín Polášek za asistence Jiřího Nohála a Jakuba Devery. Ve 23.minutě se prosadil Matěj Pavlát za asistence Josefa Modláka a zvýšil skóre na čtyřbrankový rozdíl. Ve 26.minutě se uvolnil hráč Robert Cichovský, který se trefil pod horní tyč a navýšil tak stav utkání na rozdíl pěti branek. Minutu na to se poprvé prosadila Poruba a snížila stav na 5:1. Střelecká přestřelka ze stany vlků neskončila, ve 29.minutě se opět trefil Matěj Pavlát podél betonu gólmana za asistence Josefa Modláka a Roberta Cichovského. Hosté nevyužili přesilovky. V 35.minutě svým třetím gólem v tomto utkání navýšil stav na rozdíl šesti branek Matěj Pavlát za asistence Roberta Cichovského. Hostům se podařilo ujet a překonat našeho gólmana tři minuty před koncem druhé třetiny. Do šaten se odcházelo za stavu 7:2 pro domácí. Do třetí třetiny vlci nastupovali v oslabení, to se jim podařilo ubránit. Ve druhém následném vyloučení svoji přesilovku hráči Poruby využili a snížili na rozdíl čtyř branek. Ve 48.minutě první domácí přesilovku využil Robert Cichovský, který se trefil potřetí v utkání, tentokrát za asistence Tomáše Koláčka. Ve třetí třetině se rozstříleli i hosté a v 50.minutě překonali našeho gólmana. Poslední branka od domácího hráče padla v 56.minutě, kdy se do sítě trefil Jakub Devera za asistence Dominika Bártka. Hosté bojovali do konce utkání a v 59.minutě se trefil poslední střelou utkání hráč Poruby. V tomto utkání chytal Jakub Goláň, kterého hráči Poruby horko těžko překonávali. Vítězství vlků bylo po vyrovnaném boji zasloužené.

HC ČERNÍ VLCI – HC RT TORAX PORUBA 9:5 (2:0, 5:2, 2:3)

Branky a nahrávky: 5. Cichovský, 20. Devera (Polášek), 21. Polášek (Nohál, Devera), 23. Modlák (Pavlát), 26. Cichovský, 29. Pavlát (Modlák, Cichovský), 35. Pavlát (Cichovský), 48. Cichovský (Koláček), 56. Devera (Bártek) – 27. Šeděnka (Matějka), 37. Mezei (Wróbel), 43. Matějka (Grygar), 50. Šeděnka, 59. Kacíř (Opat)

HC Černí Vlci: J. Goláň — P. Vanduch, T. Koláček, M. Dobiáš, J. Modlák, B. Modláková — R. Cichovský, M. Pavlát, J. Pavelka, J. Devera, B. Polášek, D. Bártek, J. Nohál, J. Křenek, J. Šena

HC RT TORAX Poruba: V. Hořanský — D. Dudek, D. Jurka, M. Mezei, V. Mikolajek, J. Grygar, M. Kacíř — M. Opat, A. Matějka, L. Obluk, R. Wróbel, N. Poljak, M. Šeděnka

Rozhodčí: Zbyněk Novák, Lukáš Křiva

Diváci: 60

Další a zároveň předposlední utkání starších žáků se odehraje v sobotu v Havířově.

MLADŠÍ ŽÁCI

Netradičně minulý týden začali prvním utkáním mladší žáci už ve středu na Vsetíně, kde se střetli s domácím týmem. Utkání v 6.minutě otevřel hráč Vsetína, který překonal našeho gólmana. V 16.minutě potrestal faul domácích vyrovnávacím gólem hráč Mathias Tomšů za asistence Ondřeje Vokáče. V 18.minutě se ve vlastním oslabení prosadil podruhé Mathias Tomšů za asistence Dominika Adama. Minutu na to se osvobodil od protihráčů Mathias Tomšů a v tomto utkání dokázal potřetí dostat puk za záda domácího gólmana a svůj tým dostal do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině se ve 27.minutě dokázal trefit do naší brány hráč Vsetína a snížil na rozdíl jedné branky. Vyrovnávací gól ze strany Vsetína přisel ve 33.minutě. Necelou minutu po třetí brance Vsetína se jejich hráč opět prosadil a poprvé v tomto utkání vedl Vsetín nad Rožnovem rozdílem 4:3. Druhá třetina byla střelecky lepší pro Vsetín. Třetí třetina byla v tomto utkání rozhodující a naši vlci měli ještě šanci na vyrovnání. Ve vyrovnaných soubojích se podařilo hráči Vsetína vstřelit branku. Přesilovku vlci nedokázali využít, ale hosté svou přesilovku v tomto utkání využili a zvýšili svůj náskok o tři góly. Tři vteřiny nato se dokázal ještě prosadit náš hráč Mathias Tomšů a v tomto utkání to byl poslední gól. Mladší žáci se po napínavém utkání vrátili domů bez bodů.

VHK ROBE VSETÍN – HC ČERNÍ VLCI 6:4 (1:3, 3:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 6. Rožnovják (Smilek, Kořistka), 27. Bayartsogt, 33. Němec, 34. Bayartsogt, 47. Adamec (Bayartsogt, Kořistka), 54. Machálek (Němec, Kubíček) – 16. Tomšů (Vokáč), 18. Tomšů (Adam), 19. Tomšů, 54. Tomšů (Adam)

VHK ROBE Vsetín: T. Maršálek — M. Němec, M. Rožnovják, A. Adamuška, M. Křížek, D. Adamec, M. Kubíček, D. Bayartsogt, V. Šťastný, J. Smilek, D. Bělota, J. Koňařík, M. Surovčík, Š. Kořistka, J. Machálek, J. Chuděj

HC Černí Vlci: D. Vaculín (F. Klepáč) — S. Adam, O. Vokáč, V. Pastorková, M. Tomšů, T. Galus, P. Vaculín, D. Adam, M. Volek, T. Trefil, V. Spáčil, O. Kalfus, A. Žabenský, M. Novosád, A. Chovančík, A. Pastorek

Rozhodčí: Jozef Šimek, Filip Ondruš

Diváci: 59

V sobotu na domácím ledě hostili mladší žáci Kroměříž. Předposlední utkání a zároveň poslední domácí utkání v této sezoně. V první třetině otevřel skóre domácí hráč Mathias Tomšů už ve 3.minutě. V 5.minutě se podařilo hráči Kroměříže vyrovnat. Druhou brankou hostů se dostali do vedení. Třetí branku dokázali hosté vstřelit minutu před koncem první třetiny. Na začátku druhé třetiny se hostům podařilo odskočit na tříbrankový rozdíl. Přestřelka gólů začala ve 31.minutě, kdy se trefil hráč Mathias Tomšů. Necelou minutu na to se podařilo vstřelit branku do naší sítě. Vlci však bojovali a do konce třetiny se dvakrát trefili. Do třetí třetiny vlci vstupovali s rozdílem jedné branky pro hosty. Vyrovnávací gól ve 42.minutě vstřelil Ondřej Kalfus za asistence Samuela Adama. Poté se hosté dokázali do naší brány trefit hned třikrát a vedli s tříbrankovým rozdílem. Do konce utkání zbývalo osm minut. Naši vlci zatli zuby a bojovali a snažili se snížit stav utkání, a to se jim i povedlo. Zbývalo osm minut do posledního hvizdu, když skóroval Mathias Tomšů za asistence Alexe Žabenského. O snížení na rozdíl jedné branky se postaral Samuel Adam za asistence Mathiase Tomšů. V 59.minutě to vlci zvládli a vyrovnávací gól dal Ondřej Vokáč za asistence Ondřeje Kalfuse. O body se tak týmy podělily.

HC ČERNÍ VLCI – KH KROMĚŘÍŽ 8:8 (1:3, 3:2, 4:3)

Branky a nahrávky: 3. Tomšů (Adam), 31. Tomšů, 36. Adam (Adam), 38. Tomšů, 42. Kalfus (Adam), 52. Tomšů (Žabenský), 58. Adam (Tomšů), 59. Vokáč (Kalfus) – 5. Kolařík, 13. Kolařík (Hanák), 19. Kolařík (Hanák), 23. Zapletal, 32. Hanák (Kolařík, Trnková), 46. Frajt (Hanák), 50. Kuneš (Zapletal), 51. Frajt (Kolařík, Trnková)

HC Černí Vlci: F. Klepáč (D. Vaculín) — S. Adam, O. Vokáč, V. Pastorková, M. Tomšů, T. Galus, K. Řehořek, D. Adam, A. Chovančík, J. Sapík, M. Volek, T. Trefil, O. Kalfus, A. Žabenský, P. Vaculín, A. Pastorek

HK Kroměříž: P. Navrátil (J. Slíva) — K. Trnková, J. Hrabalová — N. Kolařík, T. Dobeš, P. Kuneš, M. Zapletal, V. Apolenářová, F. Hanák, R. Dvořák, O. Vodica, M. Frajt, Š. Křenek

Rozhodčí: Tomáš Marek, Lukáš Křiva

Diváci: 76

V neděli na svůj poslední zápas v této sezoně odjeli vlci do nedalekého Valašského Meziříčí odehrát derby mezi vlky a bobry. V první minutě utkání se trefil hráč Valmezu a šli do vedení. Přesilovku 5 na 3 ve 12.minutě využili vlci a střelcem prvního gólu Rožnova se stal Ondřej Vokáč. Dvě minuty na to se trefil Samuel Adam a bylo vyrovnáno. V 16.minutě svůj tým do vedení poslal Mathias Tomšů. Po první třetině byl tedy stav utkání 2:3 pro vlky. V úvodu druhé třetiny za záda našeho gólmana dokázal vstřelit branku hráč Valmezu a utkání bylo srovnáno. Ze strany vlků se strhla smršť gólů, a to hned sedmkrát během 11 minut. Vlci tak vedli 10:3 nad domácím celkem. Na konci druhé třetiny se v přesilovce prosadil hráč bobrů. Ve třetí třetině se vlci dokázali ještě pětkrát trefit do sítě bobrů. Hráči Valmezu se prosadili proti našemu gólmanovi dvakrát. Černí vlci vysoko porazili tým bobrů z Valmezu.

Mladší žáci se umístili na 4.místě v tabulce.

Svůj 100.gól si v posledním utkání střelil Mathias Tomšů a dostal památeční puk.

HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – HC ČERNÍ VLCI 6:15 (2:3, 2:7, 2:5)

Branky a nahrávky: 1. Capil, 10. Capil (Krupik), 21. Capil (Krupik), 40. Capil (Krupik), 41. Capil (Krupik), 52. Maléř (Zedek) – 12. Vokáč, 14. Adam (Žabenský), 16. Tomšů, 24. Vokáč (Tomšů), 26. Tomšů, 28. Kalfus (Adam), 30. Pastorková (Vokáč, Tomšů), 32. Adam, 32. Vokáč, 35. Tomšů, 44. Kalfus (Adam), 48. Adam (Adam), 49. Tomšů, 51. Tomšů (Novosád), 58. Tomšů (Pastorková)

HC Bobři Valašské Meziříčí: V. Krasňák (Š. Ševčík) — V. Zedek — A. Růžička, J. Januš, F. Ventura, Š. Křivda, M. Pavlík, A. Vrečková, A. Černá, M. Krupik, Š. Capil, J. Mrlina, T. Maléř, F. Bystřický

HC Černí Vlci: F. Klepáč (D. Vaculín) — S. Adam, O. Vokáč, V. Pastorková, M. Tomšů, T. Galus, P. Vaculín, D. Randýsek, M. Volek, T. Trefil, V. Spáčil, O. Kalfus, A. Žabenský, M. Novosád, D. Adam, M. Kalina, A. Pastorek

Rozhodčí: Petr Bambuch, Karolína Maliňáková

Diváci: 65

4.TŘÍDA

Naši čtvrťáci v sobotu odehráli poslední utkání v této sezoně. Na domácím ledě přivítali Frýdek – Místek a vlky z Českého Těšína. V obou utkáních naše vlčata ukázala, co se v letošní sezoně naučila. Byly to pro ně poslední zápasy na minihokeji. Příští sezonu budou hrát za mladší žáky a ti hrají již na velkém hřišti. Přejeme jim hodně štěstí v následující sezoně.

Pro tento týden je to od nás vše,

Vaše redakce :)

Další zprávy

Puky pomáhají Kaufland

V termínu od 13.9. - 24.10. probíhala v prodejnách Kauflandu soutěž pro podporu hokejové mládeže.